1062 Budapest, Bajza u. 62. | +36 1 / kattintson +36 20 / kattintson kattintson

Karrier, állás a Patinás Lámpánál

Karrier

Karrier

Budapest - Kereskedelmi asszisztens, értékesítő

(fix bér)

A Patinás Lámpa Kft. - réz lámpákat gyártó cég - budapesti bemutatótermébe kollégákat keres az alábbi pozícióra.

Fényképes önéletrajzát, motivációs levelét a fizetési igény megjelölésével várjuk a patinas4@patinas.hu címre.

Kereskedelmi asszisztens/ Értékesítő

FELADATOK:
Értékesítők támogatása
Kapcsolattartás ügyfelekkel/ új ügyfelek szerzése
Lámpa értékesítés
Árajánlatok kiadása
Rendelések egyeztetése

ELVÁRÁSOK:
Kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban
Udvariasság
Pozitív szemlélet
Társalgási szintű angol nyelvtudás

ELŐNY:
Kereskedelmi tapasztalat
Érdeklődés az építészet/ belsőépítészet/ művészeti ágak iránt
További nyelvek ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:
Érdekes munka
Családias munkakörnyezet
Stabil állás

2020. Február 11

Ajánlatkérés

Vegye fel velünk a kapcsolatot, kollégánk hamarosan felkeresi megadott elérhetőségein!

Hírek

Kollekció